تلمبه دستی تامکس مدل P990

۱۳۵,۰۰۰ تومان ۱۲۰,۰۰۰ تومان

-11%

تلمبه دستی تامکس مدل P990 مناسب برای انواع وسایل و تجهیزات بادی – دارای فشارسنج – دارای سوزن باد – حمل آسان – جنس بدنه از پلاستیک با کیفیت و مستحکم

موجود در انبار

مقایسه

یکی از نگرانی هایی که ممکن است در حین رانندگی یا دوچرخه سواری در حین سفر یا گردش برایمان پیش بیاید خالی شدن باد لاستیک ها، کم بودن باد لاستیک ها و میزان نبودن مقدار باد آن ها باشد. البته این مشکلات تنها به باد لاستیک ماشین ها و دوچرخه ختم نمی شود. این مشکلات ممکن است برای سایر وسایل بادی نظیر قایق بادی، جلیقه شنا بادی، توپ و … پیش بیاید. امروز برای حل این مشکلات از تلمبه های مختلفی استفاده میشه که از نظر جنس و کیفیت و ابعاد متفاوت هستند. تلمبه دستی تامکس مدل P990 یکی از ابزارهای باکیفیت برای رفع این مشکلات هست.

تلمبه دستی تامکس مدل P990

تلمبه دستی تامکس مدل P990 در هر مکانی قابل استفاده بوده و نیاز به هیچ گونه اتصالتی ندارند. جنس بدنه این نوع از تلمبه ها از پلاستیکی محکم طراحی شده و از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند. درجه فشار سنج نیز در قسمت انتهایی قرار گرفته و در هنگام باد کردن به صورت کاملا واضح میزان فشار را نمایش می هد. این تلمبه ها برای راحتی بیش تر کاربر سوزن باد به همراه دارند.

وزن0.74 kg
ابعاد59 × 20 × 9 cm
رنگ

جنس بدنه

پلاستیک

نوع

دستی

فشارسنج

دارد